Terárium je oknem do jiného světa. Za sklem toho našeho se rozkládá divoký pouštní svět. Pouštní svět plný draků latinsky pojmenovaných Eublepharis Macularius - gekončíků nočních (leopard gecko),
o jejichž krásu a jedinečnost se s Vámi chceme podělit.
šešulky2.jpg
Vítejte na našich stránkách zaměřených na chov gekončíků nočních, kterému se věnujeme od podzimu roku 2013, kdy jsme si pořídili jen pár samiček a - jak jsme zjistili později - jednoho samečka. Z chovu "na dívání" se tak stal chov zahrnující inkubaci vajíček i péči o vylíhnuté dráčky. Časem jsme rozšířili počet samiček, abychom se mohli kochat různorodým zbarvením našich miláčků, což s sebou přineslo také širší výběr mláďat, která Vám z našeho zájmového chovu můžeme nabídnout.

Chov gekončíků není nijak náročný. Při dobré péči se Vám gekončík odvděčí svou náklonností a dožije se poměrně vysokého věku (u některých jedinců je to až 30 let). Na těchto stránkách, v sekci Chovatelský průvodce, se dozvíte mnoho informací o chovu tohoto plaza, které nepramení pouze z našich zkušeností, nýbrž také z odborných a populárně naučných knih, na téma zaměřených internetových stránek a samozřejmě i ze zkušeností jiných chovatelů.  V případě zájmu o vlastního ještěra si můžete vybrat z naší nabídky.

Přejeme Vám ničím nerušenou prohlídku dračího místečka.
DSCN2050.JPG
Vzhledem k tomu, že za webové stránky neplatíme, musíme se smířit s následující reklamou...

 

Pokud Vás cokoliv zaujalo a chcete se zeptat, popř. nás v něčem poopravit, budeme rádi, když nám pošlete zprávu.

© copyright 2013-2017

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one